DOLAR 32,7878 1.53%
EURO 35,1602 0.53%
ALTIN 2.456,522,76
BITCOIN 21788010,58%
İstanbul
28°

PARÇALI AZ BULUTLU

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

Vakanüvis, CHP’nin başörtüsü konusundaki yasakçı zihniyetini kaleme aldı
  • Magazincell
  • Gündem
  • Vakanüvis, CHP’nin başörtüsü konusundaki yasakçı zihniyetini kaleme aldı

Vakanüvis, CHP’nin başörtüsü konusundaki yasakçı zihniyetini kaleme aldı

ABONE OL
5 Ekim 2022 06:24
Vakanüvis, CHP’nin başörtüsü konusundaki yasakçı zihniyetini kaleme aldı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

CHP ve başörtüsü…

Hiç kurcalamasanız mı acaba?

Vakanüvis

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun, “başörtüsü için yasa teklifi”ne ilişkin açıklaması, kolayca tahmin edilebileceği gibi tartışmaları da beraberinde getirdi. Gayet doğal… Öncelikle CHP’nin çözmek için harekete geçtiği başörtüsü sorunu, AK Parti Hükümetlerinin aldığı kararlarla yaklaşık 10 yıldır sorun olmaktan çıktı.

Bu son tartışmanın asıl önemli nedeni ise Türkiye’de geçmişte ya da bugün neredeyse her “başörtüsü sorunu” konusu geçtiğinde CHP ve “CHP sosyolojisi”nin devrede olması. Zira, CHP’den söz etmeden “başörtüsü sorunu”ndan söz etmek mümkün değil. Başörtüsü, ne zaman kamuoyunda konu olduysa bu konunun yasakçı tarafında, CHP ya kurumsal olarak vardı ya da “CHP’nin arka bahçesi” konumundaki çevreler pozisyonunu aldı.

Zaten bu çevrelerden pek çok isim de politikaya atıldığında siyaset yapmak için CHP’yi seçti, seçiyor.

“Başörtüsü sorunu” değil, “CHP’deki başörtüsü sorunu”

Avukat Fatma Benli’nin Mazlum-Der için 2011 yılında kaleme aldığı 310 sayfalık “1964-2011 Türkiye’de ve Dünyada Başörtüsü Yasağı Kronolojisi”, CHP’nin başörtüsü, bir başka ifadeyle inanç özgürlüğü ve sair temel insan hak ve hürriyetleri konusunda nasıl da “haşin” bir tutum sergilediğini, bunu yıllara sari adeta kurumsal bir duruş haline getirdiğini ortaya koyuyor.

Basın üzerinden yapılan derleme o kadar ayrıntılı ve ibretamiz ki, yorum yapmaya, bağlantı cümleleri kurmaya gerek bile kalmıyor. Art arda gelen haberler; toplamda ülkede bir “başörtüsü sorunu”na değil, “CHP’deki başörtüsü sorunu”nun varlığına işaret ediyor.

İşte, CHP’nin yıllar yıllar boyu hız kesmeyen başörtüsüyle olan problemli ilişkisinden seçmeler…

Yıl 1978… CHP’li bakanlardan peş peşe başörtüsü yasakları

CHP’li Milli Eğitim Bakanı döneminde, 1977-78 eğitim yılında açılan Sakarya Kız İmam-Hatip Okulu yönetimi, okula başörtülü devam etmek isteyen 215 öğrenciyi disipline verdi.

1978 yılında CHP Hükümeti’nin Çalışma Bakanlığı, resmî bir yazıyla kadın memurların başörtüsü örtmelerini yasakladı.

8 Aralık 1978 tarih ve 52 Nolu Genelge ile de Çalışma Bakanlığı’nda alınan karar kamu hizmetinde çalışan bütün kadın memurlar için geçerli hale getirildi. Bu genelge ile ayrıca erkeklerin sakal, uzun saç ve kravatsız işe gelmeleri de yasaklandı.

CHP Kadın Kolları Başkanı: Türban, Refah Partisi’nin şeriat üniforması

CHP Kadın Kolları, Türk Kadınlar Birliği, Türk Hukukçu Kadınlar Derneği ve Atatürkçü Düşünce Derneği üyesi kadınlar, RP’nin türbanı yasallaştırma girişimlerini protesto ettiler.

CHP Kadın Kolları Genel Başkanı Güldal Okuducu, RP’nin türbanı bir tür şeriat üniforması olarak gördüğünü belirterek, “Bütün Türkiye bunun masum bir inanç örtünmesi olmadığını çok iyi bilmelidir” dedi. 5 Şubat 1997

Baykal, “çarşafa, türbana, şeriata hayır mitingi”nde

“Şeriata Karşı Kadın Yürüyüşü” Ankara’da on binlerce kadının katılımıyla yapıldı. 50’ye yakın demokratik kitle örgütünün katılımıyla gerçekleştirilen eyleme, aralarında CHP’li TBMM Başkanvekili Uluç Gürkan ve CHP Genel Başkanı Deniz Baykal’ın da bulunduğu çok sayıda erkek de destek verdi. 5 Mart 1997

CHP: Türban yasaklansın, İHL’lerin orta kısmı kapansın

ANAP, DYP, DSP ve CHP’li milletvekilleri tarafından TBMM Başkanlığı’na verilen ortak önergede, aralarında okullarda başörtüsü yasağını getiren, İmam Hatip Okullarının orta kısmının kapatılmasını öngören hükümlerin de yer aldığı MGK kararlarının yasayla düzenlenmesi istendi.

CHP Genel Başkanı Deniz Baykal ise kadın kuruluşlarını kabulü sırasında yaptığı konuşmada, türbana ilişkin düzenlemeler başta olmak üzere kamusal alanın her noktasında laik, demokratik cumhuriyete sahip çıkılmasını istedi. 16 Mayıs 1997

Başörtüsü mağdurları CHP’ye kabul edilmedi

“Sarık avı”nda 81 kişi hakkında işlem yapıldı. ANAP, DSP ve CHP Grup Başkanvekilleri, Başbakan Necmettin Erbakan ve hükümet hakkında laiklik karşıtı uygulamalar nedeniyle gensoru açılmasına ilişkin ortak önerge verdi.

Gensoru önergesinin gündeme alınması, TBMM Genel Kurulu’nda 265 kabul oyuna karşılık 271 oyla reddedildi. 25 Haziran 1998 AK Parti’nin başörtüsü yasağını kaldırma çalışmalarına direnen kamu kuruluşlarındaki kimi yöneticiler ile bazı üniversite rektörlerinin uygulamalarını şikâyet etmek üzere TBMM’ye gelen başörtüsü mağdurları CHP Grup Başkanlığı tarafından içeri alınmadı. 8 Mart 2007

CHP Kadın Kolları Başkanı: Türban laikliğe meydan okumadır

Denizli’de 8 Mart Dünya Kadınlar Günü kutlamalarında çerçevesinde, Denizli Belediyesi Yerel Gündem 21 Kadın Meclisi’nin başörtülü üyesi Hülya İlem’in Atatürk Anıtı’na çelenk koymasına, CHP Kadın Kolları Başkanı Zeliha Yaşatürk tepki gösterdi.

Yaşatürk, yapılanın laikliğe meydan okumak olduğunu ileri sürerek, kadın derneklerini protestoya davet etti. Dernek temsilcilerinin olumsuz yanıt vermesi üzerine, CHP’li kadınlar töreni terk etti. 7 Mayıs 2007

Danıştay’ın örtü yasağına ilk destek CHP’den

Yargıtay Cumhuriyet Başsavcısı’nın ardından Danıştay’dan gelen türbanla ilgili açıklamaya CHP’den destek geldi. CHP Grup Başkanvekili Hakkı Süha Okay, Danıştay Başkanlar Kurulunca yapılan açıklamayı “kurumsal ve demokratik bir refleks” olarak değerlendirirken, “Danıştay’ın tespitleri sağlıklı ve doğrudur” dedi.

CHP Grup Başkanvekili Hakkı Süha Okay, Danıştay’ın türbanla ilgili açıklaması konusunda Danıştay’ın “türbanla ilgili girişimler toplumsal barışı zedeler” şeklindeki açıklamasının yerinde ve sağlıklı olduğunu söyledi. 18 Ocak 2008

CHP Milletvekili Arıtman: “Sümerler’de fahişeler örtünmüş”

CHP İzmir Milletvekili Canan Arıtman, türbanlılara çağrıda bulundu. Arıtman, “Örtülerinizi atın, özgürleşin” dedi. Arıtman, “Gelin bu türban esaretinden, erkek egemenliğinden kurtulalım. Bizim üzerimizden siyaset yapmalarına engel olalım ve onlara ‘yeter artık’ diyelim.” diye konuştu.

Arıtman, şunları söyledi:

“Örtünme Sümerlere, Asurlara kadar dayanıyor. Sümerlerde fahişeler örtünmüş, Asurlarda evli kadınlar örtünmüş. Örtünme Mezopotamya’da da var, bütün semavi dinlerde de. Arap toplumunda da Cahiliye döneminde kadın örtünmüş. Örtünmek İslamiyet’le ortaya çıkmış bir şey değil.” 19 Ocak 2008

CHP başörtüsünün yasaklanması için yargıya gidiyor

Cumhurbaşkanı Abdullah Gül’ün üniversitelerde başörtüsü serbestliği tanıyan Anayasa değişikliğini onaylamasının ardından, gözler daha önce değişikliği iptal için Anayasa Mahkemesi’ne başvuracağını açıklayan CHP’ye çevrildi.

CHP Grup Başkanvekili Hakkı Süha Okay, en geç çarşamba gününe kadar Anayasa Mahkemesi’ne başvuru yapacaklarını açıkladı.

CHP Grup Başkanvekili Okay, CHP’nin iptal başvurusunda “değişikliğin yok sayılması” ile “yürürlüğünün durdurulması” taleplerinin yer alacağını söyledi. 24 Şubat 2008

CHP’li Öymen: Türban, Nazilerin faşist gömleği gibi

CHP Genel Başkan Yardımcısı Onur Öymen, dinin siyasi yaşama sızması halinde Türk demokrasisinin var olamayacağını söyledi.

Onur Öymen, türbanı, Alman Nazileri’nin kahverengi gömleği ve İtalyan faşistlerinin kara gömleğine benzetti. Siyasette dinin yerinin olamayacağını savunan Öymen, “Ilımlı İslam” söylemine de değinerek,”Ne demek ılımlı İslam? Light Cola veya yarım hamilelik gibi bir şey” dedi. 5 Haziran 2008

CHP’li Meclis Üyesinden başörtülü gazeteciye: “Göz zevkimi bozuyorsun”

Kırşehir Belediyesi’nin CHP’li Meclis Üyesi Saadet Balcı, belediye meclis toplantısını takip etmek üzere salona gelen Kırşehir Çınar Gazetesi’nin başörtülü muhabiri Fatma Alkan’a “Göz zevkimi bozuyorsun, çık dışarı” diyerek hakaret etti.

CHP’li Balcı, Fatma Alkan’ın konuyu yargıya taşımasının ardından 135 gün hapis cezası aldı. 5 Haziran 2008

Anayasa Mahkemesi CHP’nin talebine uydu

Başörtüsünün üniversitelerde serbest bırakılmasına ilişkin Anayasa değişikliğinin “iptali veya yok hükmünde kabul edilmesi ve yürürlüğünün durdurulması” istemiyle açılan dava bugün görüşüldü.

Anayasa Mahkemesi düzenlemeyi iptal etti. Anayasa Mahkemesi, CHP’nin talebine uyarak, Meclis’in 411 oyla kabul ettiği anayasa değişikliğini şekil yerine esastan görüşerek 9’a karşı 2 oyçokluğuyla düzenlemeyi iptal etti. 2 Mart 2009

Çarşaflı CHP’li, CHP’lilerden dayak yedi

Bağcılar`da Kemal Kılıçdaroğlu`nun seçim gezisinde, CHP`liler tarafından “AK Partili sanıldığı” için dövülen ve küfredilen 65 yaşındaki çarşaflı Kıymet Özgür CHP üyesi çıktı.

CHP’li Kılıçdaroğlu’nun Bağcılar`daki seçim gezisinde çarşaf skandalı yaşandı. Seçim otobüsüne binip Kılıçdaroğlu ile görüşmek isteyen çarşaflı kadın, bir süre sonra partililerce zorla aşağıya indirildi.

Yaşlı kadın önce sözlü sataşmalara maruz kaldı, ardından tartaklandı, son olarak da küfürler edilerek çarşafı açıldı. Olayla ilgili konuşan Kıymet Özgür, “Onbeş senedir CHP’liyim. Üç defa da aday oldum. Bize sürekli açılım sunuyorlar ama işte açılımlarda ne kadar samimi olduklarını kamuoyu da görmüş oldu. Ben partiliyim. İşte üyelik kartım. Ama onlar bırakın saygıyı, çarşafımı yırttılar, beni tartakladılar.” dedi. 13 Nisan 2009

CHP’li üyelerden başörtülü üyelere zorbalık

Belediye Meclisinde başörtüsü sorunu yaşandı. CHP’li üyeler Samsun’un İlkadım ilçesindeki ilk meclis toplantısında başörtüsü tartışması çıkardılar. CHP’nin meclis üyesi Engin Abdik, toplantıya başörtüsüyle gelen AK Parti meclis üyesi Muradiye Ergin’e tepki gösterdi.

Bursa İznik Belediye Meclisi’nde de meclisin tek kadın üyesi olan AK Partili Zeliha Peşte, başörtüsüyle oturumlara katıldığı gerekçesiyle CHP’nin önerge vermesi üzerine istifa etti. Geçen günlerde yapılan Meclis toplantısında CHP’li üyeler, Zeliha Peşte hakkında, “kamusal alanda türbanla oturduğu” gerekçesiyle soru önergesi vermişti. Bunun üzerine Peşte, “Gerekirse Meclis üyeliğinden istifa ederim. Ben hukuk fakültesini de bu yüzden bıraktım” diyerek üyelikten istifa etti.

İstanbul Beykoz Belediye Meclisi’nde AK Partili üye Neslihan Aydos’un başörtülü olarak meclis toplantısına katılmasını istemeyen CHP’li üyeler, durumu protesto ederek meclisi terk etti. CHP Grup Başkanvekili Naci Candaş ise Neslihan Aydos ile ilgili önerge verdi. 5 Ekim 2009

CHP’li Gürpınar Belediyesi: Başörtüsünde bone olana nikâh yok

Belediye, nikâh dairesini de kamusal alana soktu. Kadınların başörtüsünün altına taktığı boneyi “devrim kanunlarına aykırı” bulan Cumhuriyet Halk Partili başkan, beldede boneli kızların fotoğraflarını uygun bulmayarak nikâh kıydırmıyor.

Denizli’nin Çivril ilçesine bağlı Gürpınar Belediyesi evlendirme memurluğu, başörtüsünün altına takılan boneli fotoğraflı evlenme müracaatlarını, “yönetmeliğe uygun değil” diyerek kabul etmiyor. 29 Ekim 2009

CHP’li vekilden Emine Erdoğan ve Hayrunisa Gül için suç duyurusu

Avrupa Türkiye Cumhuriyet Kadınları Derneği, Cumhurbaşkanı Abdullah Gül’ün eşi Hayrünnisa Gül, Başbakan Erdoğan’ın eşi Emine Erdoğan ile diğer başörtülü bakan eşleri hakkında suç duyurusunda bulundu.

Dernek üyesi CHP İzmir Milletvekili Canan Arıtman tarafından basına dağıtılan suç duyurusu dilekçesinde, Hayrünnisa Gül, Emine Erdoğan ve diğer başörtülü bakan eşlerinin Türkiye’yi temsilen gittikleri yurtdışı gezilerinde, “kıyafet yasası”na uymadıkları iddia edildi.

Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı’na iletilen suç duyurusu dilekçesinde “Adı geçen kişiler, çağdaş Türk kadını görünümünden çok uzak, tam tersi bir tutum sergileyerek Türkiye’nin tüm İslam ülkelerinden bile geride olduğu imajını veriyor. Sizlerin Türk kadınını temsil etmediğinizi bir kez daha vurgulayarak artık Mustafa Kemal Atatürk Cumhuriyetinin laik, çağdaş Türk kadınları olarak cumhuriyet savcılarını göreve davet ediyor ve suç duyurusunda bulunuyoruz.” denildi. 3 Mart 2010

Mersin’de CHP’li kadınlardan çarşaf yırtma eylemi

Etkinlikte buluşan kadınlar, daha önceden üzerlerine geçirdikleri çarşafları birer birer yırtarak çıkardılar. Bazı kadınlar çarşaf yırtmada birbirlerine yardım ettiler.

3 Mart 2010 CHP’li İzmir Belediyesi başörtülü öğrenciler indirim uygulamıyor

CHP’li İzmir Büyükşehir Belediyesi, başörtüsü yasağını genişleten bir uygulamaya imza attı. Belediye, otobüslerinden indirimli yararlanmayı sağlayan öğrenci ve öğretmen kartlarıyla ilgili olarak aldığı kararda, başörtülü fotoğraf verenlerin başvurusunun kabul edilmemesini hükme bağladı. 1 Temmuz 2010

Kılıçdaroğlu’ndan tekzip: “Kızlar üniversiteye türbanlı girecek” demedim

CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu, Radikal’in manşetinde yer alan “Kızlar üniversiteye türbanlı girecek” ifadesinin kendisine ait olmadığını söyledi.

CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu, Radikal’in bugünkü manşetinde yer alan “Kızlar üniversiteye türbanla girecek” haberiyle ilgili olarak bir açıklama yaptı. Kılıçdaroğlu, “Gazetede ayrıntılı olarak yer alan sorular ve bu sorulara verilen yanıtlardan da açıkça görüleceği gibi tarafımdan ’Kızlar üniversiteye türbanla gidecek’ ifadesi kullanılmamıştır” dedi.

CHP Genel Merkezi de bir açıklama yaparak, Genel Başkanları Kemal Kılıçdaroğlu’nun gazeteye verdiği demeçte böyle bir ifadesinin bulunmadığını ifade etti. 2 Eylül 2010

CHP’den başörtülülere rahibe benzetmesi

CHP’nin referandum için İstanbul’da astığı afişlerde Müslüman kadınların tesettürü, rahibe kıyafetine benzetildi.

CHP’nin 12 Eylül’deki halkoylamasına yönelik billboardlara astığı afişler, vatandaşların tepkisini çekti. “AKP’nin Hazırladığı Anayasa Paketine Neden Evet?” başlıklı bölümde “Müslüman kadınların rahibe gibi örtünmesi için Evet…” ifadesine yer verildi.

CHP’li Antalya Belediyesi’nin “gayrı resmi” yayın organındaki skandal yazı sahipsiz kaldı. Belediye dergiyi, yazı sahibi CHP’li vekil de yazısını sahiplenmedi.

CHP’li Antalya Belediyesi’nin “gayr-i resmi” yayın organı olduğu belirtilen Kaktüs dergisinde yer alan “Müslüman kadınların rahibe gibi giyinmesi için evet” ifadelerinin, Konyaaltı İl Genel Meclisinin CHP’li üyesi Gülay Bolatan’a ait olduğu ortaya çıktı. 13 Eylül 2010

CHP’liler referandumda okul okul gezip başörtülülere zorluk çıkarttı

Referandum oylaması başlamadan sadece saatler önce sandıkların kurulduğu yerleri kamusal alan ilan eden Yüksek Seçim Kurulu, başörtülülerin görev yapmasını engelledi. YSK’nın kararında, “Siyasi partiler tarafından isimleri bildirilen sandık kurulu üyelerinin, sandık alanının kamusal alan olması ve sandık kurullarında görev alacak olanların da hizmet verme konumunda bulunmaları nedeniyle sınırları yasalarla ve yargı kararıyla çizilmiş bulunan kılık kıyafet ölçülerine uymaları gerekir.” denildi.

Bu karar sebebiyle İzmir’de birçok sandık görevlisinin görev yapmasına izin verilmedi. CHP’liler, okul okul gezip tesettürlü görevlilere zorluk çıkartıp, şikâyette bulundu. 9 Kasım 2010

Kılıçdaroğlu: Türban, çuldur, 1 metrekarelik bez parçasıdır

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, yıllar önce Cem TV’de katıldığı bir programda, başörtüsü için “Türban çuldur, türban bir metrekarelik bez barçasıdır” ifadelerini kullanmıştı.

Kılıçdaroğlu, geçmiş yıllarda attığı bir tweette de şu ifadelere yer vermişti:

“Sonunda ilkokulda başörtüsü de olacak. Döndük yine ilk noktaya çağdaşlık ödülü alındı kafa yine aynı kafa :)” 11 Kasım 2010

CHP’liler şikâyet edince Saadet’in sandık görevlileri dışarı çıkartıldı

Avcılar Abdulkadir Uztürk İlköğretim Okulu’nda sabah saat 8.00’de başlayan seçim işlemleri normal seyrinde ilerlerken, saat 09.45 sularında 1372, 1383 ve 1389 nolu sandıklarda görevli AK Partili üyelerin başörtülü olduklarını gören CHP sandık görevlileri, önce başörtülüleri dışarı çıkarmak istedi. Sonuç alamayan yasakçı görevliler, bu kez tutanak tutup Avcılar İlçe Seçim Kurulu’na başvurdu.

Kurul da sandık görevlilerinin başörtülü olarak görev yapamayacakları doğrultusunda karar verdi. Sinop Gerze’de AK Parti, MHP ve Saadet Partisi tarafından görevlendirilen 9 sandık görevlisi, başörtülü oldukları gerekçesiyle İlçe Seçim Kurulu tarafından görevinden alındı. Görevden alma, CHP’li sandık görevlilerinin şikâyeti üzerine gerçekleşti. 15 Haziran 2011

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP

SON DAKİKA HABERLERİ

İŞ DÜNYASINDAN

16 Haziran 2024

Business Channel Canlı Yayın ᴴᴰ

İŞ DÜNYASINDAN

16 Haziran 2024

UNITY TEKSTİL/BOYAHANE GENEL MÜDÜRÜ NESLİHAN GÖKÇE KARADAĞ ANLATIYOR…

İŞ DÜNYASINDAN

16 Haziran 2024

ŞEBNEM AYABAKAN İLE NEO PORTFÖY: FİNANSIN DERİNLİKLERİNDE YENİ BİR BAKIŞ!

İŞ DÜNYASINDAN

16 Haziran 2024

İPEK TANSARIKAYA Örs ile Proje Test Kalite Uzmanlığı ve Teknik Danışmanlık

İŞ DÜNYASINDAN

16 Haziran 2024

KEŞFEDİLMEMİŞ BİR DÜNYA: PROFESYONEL FOTOĞRAFÇI UFUK BAŞKIR İLE SÖYLEŞİ!

İŞ DÜNYASINDAN

16 Haziran 2024

ASTROLOG BARIŞ ÖZKIRIŞ’IN SÜRPRİZ KEHANETLERİ! 2024-2025’TE NELER BEKLİYOR?

İŞ DÜNYASINDAN

16 Haziran 2024

FİNANSAL DOLANDIRICILIK ÖNLEME UZMANI NİDA ENGİN İLE RÖPORTAJI!

İŞ DÜNYASINDAN

16 Haziran 2024

GÜLENZAR BELİKAN: KALİTE VE EĞİTİM DÜNYASININ DERİNLİKLERİNDE BİR YOLCULUK!

İŞ DÜNYASINDAN

16 Haziran 2024

DR. ŞEMİ KURDAK: DİŞ HEKİMLİĞİNDE KARİYER, İMPLANTOLOJİ VE DENTİSTRYDEKİ GÜNCEL GELİŞMELER

İŞ DÜNYASINDAN

16 Haziran 2024

ENDÜSTRİ MÜHENDİSİ HASAN KÖŞKER İLE KARİYER HARİTASI: BAŞARIYA GİDEN YOL!

İŞ DÜNYASINDAN

16 Haziran 2024

SEVİL AKIN İLE KARİYER YOLCULUĞUNDA DIŞ TİCARETİN SIRLARI

İŞ DÜNYASINDAN

16 Haziran 2024

KİLİT MÜŞTERİ YÖNETİMİ VE ANTİBİYOTİK BİLİNCİ… YASİN SEVER İLE DAHA FAZLASI!

İŞ DÜNYASINDAN

16 Haziran 2024

KARİYERİNDE ZİRVEYE ULAŞAN MURAT DEMİRER İLE İÇ DENETİM SOHBETİ

İŞ DÜNYASINDAN

16 Haziran 2024

KAYNAK NÜHENDİSİ MUSTAFA BAYDOĞAN ANLATIYOR…

İŞ DÜNYASINDAN

16 Haziran 2024

Business Channel Canlı Yayın ᴴᴰ

İŞ DÜNYASINDAN

16 Haziran 2024

Business Channel Canlı Yayın ᴴᴰ

İŞ DÜNYASINDAN

16 Haziran 2024

“İLTERİŞ DOĞAN : ULUSLARARASI İNŞAAT PROJELERİ,HUKUK VE FIDIC KONTRATLARI ÜZERİNE SOHBET”

İŞ DÜNYASINDAN

16 Haziran 2024

“GÜLAY KOŞ BEAUTY : KALICI MAKYAJ VE GÜZELLİK BAKIMININ UZMANIYLA KEYİFLİ BİR SOHBET”

İŞ DÜNYASINDAN

16 Haziran 2024

EĞİTİM GELİŞİM PROFESYONELİ SERDAR TÜTÜNDÜ ANLATIYOR…

İŞ DÜNYASINDAN

16 Haziran 2024

SİRİUS KRİMİNAL / KURUCU ORTAK MEHMET ŞEN ANLATIYOR…

İŞ DÜNYASINDAN

16 Haziran 2024

Serhan Kotil: Tekstil Sektöründeki 33 Yıllık Başarı Hikayesi ve Geleceğe Dair Vizyon…

İŞ DÜNYASINDAN

16 Haziran 2024

Sanatın Derinliklerinde: Mustafa Söğüt ile Söyleşi

İŞ DÜNYASINDAN

16 Haziran 2024

Baştan Sona E-Ticaret: Batuhan Ünal ile İlham Verici Bir Röportaj!

İŞ DÜNYASINDAN

16 Haziran 2024

Muhasebe Dünyasına Yolculuk: Özlem Açık’la Keyifli Söyleşi

İŞ DÜNYASINDAN

16 Haziran 2024

Hasta Danışmanlığında Lider: Gülşah Gürbüzer ile Mediva’nın Yolculuğu

İŞ DÜNYASINDAN

16 Haziran 2024

MODA ENDÜSTRİSİNDE PLM VE DİJİTAL DÖNÜŞÜM: EMRAH EVLİYAOĞLU İLE SÖYLEŞİ

İŞ DÜNYASINDAN

16 Haziran 2024

ELEKTRİK YÜKSEK MÜHENDİSİ AYKUT TEKER ANLATIYOR…

İŞ DÜNYASINDAN

16 Haziran 2024

PROF. DR. ZEKERİYA ÖZTEMÜR İLE SAĞLIKLI EKLEM VE SPOR SOHBET!

İŞ DÜNYASINDAN

16 Haziran 2024

ELEKTRİK YÜKSEK MÜHENDİSİ AYKUT TEKER ANLATIYOR…

İŞ DÜNYASINDAN

16 Haziran 2024

ABDULLAH ENGİN ÇAĞLAYAN İLE SİBER GÜVENLİK TAVSYELERİ…

İŞ DÜNYASINDAN

16 Haziran 2024

KARİYER YOLCULUĞU VE MUHASEBE SIRLARI: ALİ LEVENT İLE KEYİFLİ SÖYLEŞİ

İŞ DÜNYASINDAN

16 Haziran 2024

İLKER ŞENTUT İLE TEKNO PANEL’DE FİNANSIN DERİNLİKLERİNE YOLCULUK

İŞ DÜNYASINDAN

16 Haziran 2024

DLF BEET SEED ÜLKE MÜDÜRÜ AHMET KULUALP ANLATIYOR…

İŞ DÜNYASINDAN

16 Haziran 2024

ÖĞRENCİ KOÇU DİLARA TÜRKMEN ANLATIYOR…

İŞ DÜNYASINDAN

16 Haziran 2024

Moda Dünyasının Derinliklerinde: Elif Yazıcı ile Tekstilin Ardındaki Hikaye

İŞ DÜNYASINDAN

16 Haziran 2024

Güzellik Dünyasının Derinliklerinde: Viktoria Skvortsova ile Görkemli Bir Söyleşi

İŞ DÜNYASINDAN

16 Haziran 2024

Güzellik Dünyasının Derinliklerinde: Viktoria Skvortsova ile Görkemli Bir Söyleşi

İŞ DÜNYASINDAN

16 Haziran 2024

Denizlerin Kadın Hali: Zekiye Sarı’nın Balıkçılık Serüveni!

İŞ DÜNYASINDAN

16 Haziran 2024

Business Channel Canlı Yayın ᴴᴰ

İŞ DÜNYASINDAN

16 Haziran 2024

Business Channel Canlı Yayın ᴴᴰ

İŞ DÜNYASINDAN

16 Haziran 2024

Mustafa Teber : Girişimci ve Kodis Kurucu Ortağıyla Keyifli Bir Sohbet!

İŞ DÜNYASINDAN

16 Haziran 2024

ÖĞRENCİ KOÇU DİLARA TÜRKMEN ANLATIYOR…

İŞ DÜNYASINDAN

16 Haziran 2024

Proje Yönetimi Uzmanı Fatih Budak ile Başarılı Projelerin Sırları!

İŞ DÜNYASINDAN

16 Haziran 2024

Eğitici Bir Sohbet: Mehmet Bektaş ile Mali Danışmanlık ve İş Hayatı Üzerine

İŞ DÜNYASINDAN

16 Haziran 2024

UNITY TEKSTİL/BOYAHANE GENEL MÜDÜRÜ NESLİHAN GÖKÇE KARADAĞ ANLATIYOR…

İŞ DÜNYASINDAN

16 Haziran 2024

Eğitici Bir Sohbet: Mehmet Bektaş ile Mali Danışmanlık ve İş Hayatı Üzerine

İŞ DÜNYASINDAN

16 Haziran 2024

Tekstil Mühendisi Ufuk Yurtsever ile Sektördeki Gelişmeler ve Gelecek Perspektifleri

İŞ DÜNYASINDAN

16 Haziran 2024

Fuarcılık Sektöründe 34 Yıl: Ahmet Hilmi Çoruk’un Deneyimleri ve Vizyonu

İŞ DÜNYASINDAN

16 Haziran 2024

Elif Banu Korkmaz: Numeroloji ve Teta Healing ile Ruh, Beden ve Zihin Bütünlüğü

İŞ DÜNYASINDAN

16 Haziran 2024

Kalp Sağlığı ve Göğüs Ağrısı: Doç. Dr. Erol Gürsoy ile Önemli Bilgiler.

İŞ DÜNYASINDAN

16 Haziran 2024

PROFESYONEL KOÇ NİLGÜN ABDAN ANLATIYOR…

İŞ DÜNYASINDAN

16 Haziran 2024

UNITY TEKSTİL/BOYAHANE GENEL MÜDÜRÜ NESLİHAN GÖKÇE KARADAĞ ANLATIYOR…

İŞ DÜNYASINDAN

16 Haziran 2024

ÜRETİM VE PROJE MÜDÜRÜ BURAK ÜN ANLATIYOR…

İŞ DÜNYASINDAN

16 Haziran 2024

MARKETING MANAGER REYHAN BAYRAM ANLATIYOR..

İŞ DÜNYASINDAN

16 Haziran 2024

OPERASYONLAR DİREKTÖRÜ ZALİHA SALCAN ANLATIYOR…

İŞ DÜNYASINDAN

16 Haziran 2024

CTT DENİZCİLİK A.Ş… İLKER AYKAÇ ANLATIYOR…

İŞ DÜNYASINDAN

16 Haziran 2024

ÖĞRENCİ KOÇU DİLARA TÜRKMEN ANLATIYOR…

İŞ DÜNYASINDAN

16 Haziran 2024

MITLOG HAVA – DENİZ TAŞ. HIZ. A.Ş./ YÖNETİCİ ORTAK CANBERK GÜDER ANLATIYOR…

İŞ DÜNYASINDAN

16 Haziran 2024

TİCARİ İŞLER GRUP DİREKTÖRÜ NURDAN ÇELEBİ ANLATIYOR… 10. BÖLÜM

İŞ DÜNYASINDAN

16 Haziran 2024

FİNANSAL TEKNOLOJİLER UZMANI HAMİT BOYRAZ ANLATIYOR…

İŞ DÜNYASINDAN

16 Haziran 2024

BEDES İYİLİK DÜKKANI KURUCU VE YÖNETİCİ ALEV RAMAZANOĞLU ANLATIYOR…

İŞ DÜNYASINDAN

16 Haziran 2024

PROJE DİREKTÖRÜ FATİH BUDAK ANLATIYOR…

İŞ DÜNYASINDAN

16 Haziran 2024

Business Channel Canlı Yayın ᴴᴰ

İŞ DÜNYASINDAN

16 Haziran 2024

ALTUR TURİZM SATIN ALMA SORUMLUSU VOLKAN TOPÇU ANLATIYOR…

İŞ DÜNYASINDAN

16 Haziran 2024

ZİONSENSE ZİYNET ÖZKAN ANLATIYOR…

İŞ DÜNYASINDAN

16 Haziran 2024

GENEL MÜDÜR YARDIMCISI ÖMER ALİ ÇEVİKKALP ANLATIYOR…

İŞ DÜNYASINDAN

16 Haziran 2024

GMT MÜHENDİSLİK VE DANIŞMANLIK HİZMETLERİ GONCA TIKNAZ ANLATIYOR…

İŞ DÜNYASINDAN

16 Haziran 2024

SAĞLIK YÖNETİCİSİ ŞÜHEDA NUR ORUÇ SELİN CEYLAN’A ANLATIYOR…

İŞ DÜNYASINDAN

16 Haziran 2024

GENEL KOORDİNATÖRÜ HÜSEYİN AYKUT HİDAYET ERDEM’E ANLATIYOR…

İŞ DÜNYASINDAN

16 Haziran 2024

Business Channel Canlı Yayın ᴴᴰ

İŞ DÜNYASINDAN

16 Haziran 2024

PROJE YÖNETİCİSİ AHMET DURSUN ÖZLEM UÇAR’A ANLATIYOR…

İŞ DÜNYASINDAN

16 Haziran 2024

Business Channel Canlı Yayın ᴴᴰ

İŞ DÜNYASINDAN

16 Haziran 2024

ÖZLEM KAYHAN’IN KONUĞU ŞEREF ŞEN OLDU!

İŞ DÜNYASINDAN

16 Haziran 2024

KİRA ARTIŞLARI | ENFLASYON | MÜCTEBA O. ÖZMUMCU VE AV.SERPİL ÇINAR ANLATTI!

İŞ DÜNYASINDAN

16 Haziran 2024

Business Channel Canlı Yayın ᴴᴰ

İŞ DÜNYASINDAN

16 Haziran 2024

TUYAD YÖNETİM KURULU BAŞKANI HAYRETTİN ÖZAYDIN, BÜLENT MATARACI’NIN KONUĞU OLDU

İŞ DÜNYASINDAN

16 Haziran 2024

PROFESYONEL YAŞAM KOÇU/KİŞİSEL GELİŞİM UZMANI VE YAZAR ZEYNEP RANA KARADAĞ ANLATIYOR…

İŞ DÜNYASINDAN

16 Haziran 2024

4M TEKNİK YAZILIM GENEL MÜDÜRÜ MERT DELİKTAŞLIDAN ANLATIYOR…

İŞ DÜNYASINDAN

16 Haziran 2024

SELÇUK ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ DOÇ. DR. ALİ FURKAN BATUR, ZEYNEP FATMA ZOR’UN KONUĞU OLDU

İŞ DÜNYASINDAN

16 Haziran 2024

Atatürk’ün ölümü civalı ilaç yüzünden mi? ᴴᴰ

İŞ DÜNYASINDAN

16 Haziran 2024

ASTROLOG FUNDA SAĞIŞMAN, SEVİL SEVİL’İN KONUĞU OLDU

İŞ DÜNYASINDAN

16 Haziran 2024

PROFESYONEL TANITIM VE REKLAM FOTOĞRAFÇISI UFUK BAŞKIR ANLATIYOR…

İŞ DÜNYASINDAN

16 Haziran 2024

TİCARİ İŞLER GRUP DİREKTÖRÜ NURDAN ÇELEBİ ANLATIYOR… 8. BÖLÜM

İŞ DÜNYASINDAN

16 Haziran 2024

PMFOR MEDTECH KURUCU/GENEL MÜDÜR SEYFETTİN DEMİR ANLATIYOR…

İŞ DÜNYASINDAN

16 Haziran 2024

AVUKAT EMRULLAH ALTINOK ANLATIYOR…

İŞ DÜNYASINDAN

16 Haziran 2024

SMMM MERT ŞAFİ TEKİN ANLATIYOR…

İŞ DÜNYASINDAN

16 Haziran 2024

MALİ İŞLER GENEL MÜDÜR YARDIMCISI ÖMER TUNOĞLU ANLATIYOR…

İŞ DÜNYASINDAN

16 Haziran 2024

TRS GROUP… BERKAN ÜRESİN ANLATIYOR…

İŞ DÜNYASINDAN

16 Haziran 2024

DAŞBİLEK HUKUK BÜROSU… HALİME TAŞTAN DAŞBİLEK ANLATIYOR…

İŞ DÜNYASINDAN

16 Haziran 2024

CORVUS INVEST LTD. HEAD OF DEVELOPMENTS ALKAN HATİPOĞLU ANLATIYOR…

İŞ DÜNYASINDAN

16 Haziran 2024

PAZARLAMA VE SATIŞ DİREKTÖRÜ BURAK ERYASUN

İŞ DÜNYASINDAN

16 Haziran 2024

METAFİZİK/ENERJİ TERAPİSTİ VE YAŞAM KOÇU SEHER SAYKAL ANLATIYOR…

İŞ DÜNYASINDAN

16 Haziran 2024

DDTWO DESİGN AND JEWELLERY… ÖZNUR DAMAR ANLATIYOR…

İŞ DÜNYASINDAN

16 Haziran 2024

GÜMRÜK MÜŞAVİRLİĞİ MURAT ÖZDEMİR ANLATIYOR…

İŞ DÜNYASINDAN

16 Haziran 2024

DRAMA EĞİTMENİ HANDAN ŞEN ANLATIYOR…

İŞ DÜNYASINDAN

16 Haziran 2024

METAFİZİK-YAŞAMKOÇU-ENERJİ TERAPİSTİ SEHER SAYKAL ANLATIYOR…

İŞ DÜNYASINDAN

16 Haziran 2024

DİŞ HEKİMİ NİMET EVDÖNDEREN DOÇ. DR. ZEYNEP FATMA ZOR İLE SAĞLIKLA GÜLÜMSE

İŞ DÜNYASINDAN

16 Haziran 2024

MERT YAPIM MEDYA MERT OZAN DÜZ ANLATIYOR…

İŞ DÜNYASINDAN

16 Haziran 2024

DIŞ TİCARET UZMANI YAĞMUR CEREN KARABIYIK ANLATIYOR…

İŞ DÜNYASINDAN

16 Haziran 2024

UZAY – ARGE TEKNİKERİ ALP EMRE AYKANAT ANLATIYOR…

İŞ DÜNYASINDAN

16 Haziran 2024

BÖLGE MÜDÜRÜ KADİR GÜMÜŞGERDANLI ANLATIYOR…

İŞ DÜNYASINDAN

16 Haziran 2024

CONTROLİST TEKSTİL KALİTE KONTROL HİZ.LTD.ŞTİ ESRA AKPINAR ANLATIYOR…

İŞ DÜNYASINDAN

16 Haziran 2024

GAZETECİ / YAZAR SEDEF ASLAN ŞİMŞEK ANLATIYOR…

İŞ DÜNYASINDAN

16 Haziran 2024

CATERPILLAR/GLOBAL DIGITAL PROGRAM LEADER MERT USUK ANLATIYOR…

İŞ DÜNYASINDAN

16 Haziran 2024

LİDERS GRUP İNSAN KAYNAKLARI MÜDÜRÜ SEDAT YEĞENOĞLU ANLATIYOR…

İŞ DÜNYASINDAN

16 Haziran 2024

BİLGİSAYAR MÜHENDİSİ VEHBİ DURMAZ ANLATIYOR…

İŞ DÜNYASINDAN

16 Haziran 2024

MONETARY CONSULTANCY UK LTD. FOUNDER & DIRECTOR SEVİL YAVUZ ANLATIYOR…

İŞ DÜNYASINDAN

16 Haziran 2024

KIDEMLİ LOJİSTİK VE PLANLAMA UZMANI İBRAHİM TONGUÇ ANLATIYOR…

İŞ DÜNYASINDAN

16 Haziran 2024

D- CAT GROUP – GURULİZE CEO ALİ YILDIRIM ANLATIYOR…

İŞ DÜNYASINDAN

16 Haziran 2024

YÖNETİM KURUCU ÜYESİ BURAK KORU ANLATIYOR…

İŞ DÜNYASINDAN

16 Haziran 2024

DANIŞMAN (AFRİKA) AHMET BAKİ ŞENAYLI ANLATIYOR…

İŞ DÜNYASINDAN

16 Haziran 2024

PROJE YÖNETİCİSİ ULUÇ DALGIÇ ANLATIYOR…

İŞ DÜNYASINDAN

16 Haziran 2024

METAFİZİK-YAŞAMKOÇU-ENERJİ TERAPİSTİ SEHER SAYKAL ANLATIYOR…

İŞ DÜNYASINDAN

16 Haziran 2024

CRM MÜDÜRÜ VE DANIŞMANI PINAR DEMİR ANLATIYOR…

İŞ DÜNYASINDAN

16 Haziran 2024

MSC BÜTÇE RAPORLAMA UZMANI OKAN DALMAN ANLATIYOR…

İŞ DÜNYASINDAN

16 Haziran 2024

LOJİSTİK UZMANI MEHMET MUHAMMED IRMAK ANLATIYOR…

İŞ DÜNYASINDAN

16 Haziran 2024

İSTON A.Ş.SİSTEM SORUMLUSU KÖKSAL KAPLAN ANLATIYOR…

İŞ DÜNYASINDAN

16 Haziran 2024

KALP VE DAMAR HASTALIKLARI UZMANI İSMAİL GÜRBAK ANLATIYOR…

İŞ DÜNYASINDAN

16 Haziran 2024

ŞAİR GÖKHAN SİLLELİOĞLU ANLATIYOR…

İŞ DÜNYASINDAN

16 Haziran 2024

NETWORKDRY/ORTAK YÖNETİCİ AHMET GÜROL BAŞEV ANLATIYOR…

İŞ DÜNYASINDAN

16 Haziran 2024

MEKATRONİK MÜHENDİS AHMET HAŞIL ANLATILIYOR…

İŞ DÜNYASINDAN

16 Haziran 2024

ELEKTRİK PİYASALARI VE ENERJİ SİSTEMLERİ YÖNETİCİSİ MEHMET BİNİCİ ANLATIYOR…

İŞ DÜNYASINDAN

16 Haziran 2024

CORUUS INVEST LTD. HEAD OF DEVELOPMENTS ALKAN HATİPOĞLU ANLATIYOR…

İŞ DÜNYASINDAN

16 Haziran 2024

DİJİTAL DÖNÜŞÜM VE İŞ GELİŞTİRME DANIŞMANI ERKAN YARDIMCI ANLATIYOR…

İŞ DÜNYASINDAN

16 Haziran 2024

YAZAR BİRSEN KAVAK ANLATIYOR…

İŞ DÜNYASINDAN

16 Haziran 2024

ELEKTRİK ELEKTRONİK MÜHENDİSİ GİZEM MERVE AYDIN ANLATIYOR…

İŞ DÜNYASINDAN

16 Haziran 2024

TÜRKİYE SATIŞ MÜDÜRÜ MURAT ACAROĞLU ANLATIYOR…

İŞ DÜNYASINDAN

16 Haziran 2024

SATIŞ VE PAZARLAMA DİREKTÖRÜ FATİH ÖZER ANLATIYOR…

İŞ DÜNYASINDAN

16 Haziran 2024

EMARTEK MÜHENDİSLİK VE DANIŞMANLIK HÜSEYİN ÖZMEN ANLATIYOR…

İŞ DÜNYASINDAN

16 Haziran 2024

ANSHA AYŞE ARAL ANLATIYOR…

İŞ DÜNYASINDAN

16 Haziran 2024

SİNAN EGEMEN

İŞ DÜNYASINDAN

16 Haziran 2024

AR-GE TASARIM YÖNEİCİSİ MURAT PANGAL ANLATIYOR…

İŞ DÜNYASINDAN

16 Haziran 2024

VİŞNE TEKSTİL MURAT ŞENSOY ANLATIYOR…

İŞ DÜNYASINDAN

16 Haziran 2024

TİCARİ İŞLER GRUP DİREKTÖRÜ NURDAN ÇELEBİ ANLATIYOR… 7. BÖLÜM

İŞ DÜNYASINDAN

16 Haziran 2024

İNSAN KAYNAKLARI MÜDÜRÜ NEVİN CİVANDAĞ ANLATIYOR…

İŞ DÜNYASINDAN

16 Haziran 2024

KİRALAMA MÜDÜRÜ TOLGA KAYACAN ANLATIYOR…

İŞ DÜNYASINDAN

16 Haziran 2024

ANKARA ÜRETİM MÜDÜRÜ MUZAFFER BAKİ ANLATIYOR…

İŞ DÜNYASINDAN

16 Haziran 2024

GENEL MÜDÜRÜ MUSTAFA ARSLAN ANLATIYOR…

İŞ DÜNYASINDAN

16 Haziran 2024

GENEL MÜDÜR KORA ANALATİK ÇÖZÜMLER BETÜL ONAT ANLATIYOR…

İŞ DÜNYASINDAN

16 Haziran 2024

Business Channel Türk TV Canlı Yayın ᴴᴰ

İŞ DÜNYASINDAN

16 Haziran 2024

DOMEKS MAKİNE A.Ş. AR-GE DÖKÜMANTASYON MÜHENDİSİ BEYZA AVCI ANLATIYOR…

İŞ DÜNYASINDAN

16 Haziran 2024

ERCAN KEZER

İŞ DÜNYASINDAN

16 Haziran 2024

HUKUK VE DANIŞMANLIK GAMZE DEMİR ÖZ ANLATIYOR…

İŞ DÜNYASINDAN

16 Haziran 2024

İŞ GELİŞTİRME YÖNETİCİSİ NEZİH ORAL ANLATIYOR…

İŞ DÜNYASINDAN

16 Haziran 2024

YÜZEY İŞLEMLER MÜDÜR YARDIMCISI SEMİH ZUBEYİR ASLAN ANLATIYOR…

İŞ DÜNYASINDAN

16 Haziran 2024

ÇALIK HOLDİNG-GAP İNŞAAT MESUT ÖZTÜRK ANLATIYOR…

İŞ DÜNYASINDAN

16 Haziran 2024

DIŞ TİCARET VE DANIŞMANLIK GENEL MÜDÜRÜ MELTEM GÜLER ANLATIYOR…

İŞ DÜNYASINDAN

16 Haziran 2024

YAŞAM KOÇU VE ASTROLOG FEVZİYE BAYRAM ANLATIYOR…

İŞ DÜNYASINDAN

16 Haziran 2024

KUZEYBATI HUKUK BÜROSU /KURUCU AVUKAT FEVZİ ÖMER SALUR ANLATIYOR…

İŞ DÜNYASINDAN

16 Haziran 2024

MASS DİRECT İNSAN KAYNAKLARI HALKLA İLİŞKİLER FİRMASININ GENEL MÜDÜRÜ FEHMİYE DÖNMEZ ANLATIYOR…

İŞ DÜNYASINDAN

16 Haziran 2024

YAZAR VE ŞAİR EVİN GÜLLÜOĞLU ANLATIYOR…

İŞ DÜNYASINDAN

16 Haziran 2024

SERBEST MUHASEBECİ MALİ MÜŞAVİR /CFO ERCAN KEZER ANLATIYOR…

İŞ DÜNYASINDAN

16 Haziran 2024

SARISAYFALAY ÖĞRENCİ KOÇLUĞU VE EĞİTİM DANIŞMANI HALİME FALAY ANLATIYOR…

İŞ DÜNYASINDAN

16 Haziran 2024

M365. NET. TR EMRAH ÖZDEMİR ANLATIYOR…

İŞ DÜNYASINDAN

16 Haziran 2024

NILGUN UZUNHASANOĞLU

İŞ DÜNYASINDAN

16 Haziran 2024

KIDEMLİ VERİ BİLİMCİ FARUK ÇELİKKANAT ANLATIYOR…

İŞ DÜNYASINDAN

16 Haziran 2024

ERKAN YARDIMCI HD

İŞ DÜNYASINDAN

16 Haziran 2024

PERFORMANS GELİŞTİRME SORUMLUSU İLKER TAŞKIN ANLATIYOR…

İŞ DÜNYASINDAN

16 Haziran 2024

YAŞAM KOÇU VE ASTROLOG FEVZİYE BAYRAM ANLATIYOR…

İŞ DÜNYASINDAN

16 Haziran 2024

TİCARİ İŞLER GRUP DİREKTÖRÜ NURDAN ÇELEBİ ANLATIYOR… 5. BÖLÜM

İŞ DÜNYASINDAN

16 Haziran 2024

Business Channel Türk TV Canlı Yayın ᴴᴰ

İŞ DÜNYASINDAN

16 Haziran 2024

Business Channel Türk TV Canlı Yayın ᴴᴰ

MAGAZİN

16 Haziran 2024

ZUHAL TOPAL, KOLBASTI OYNARKEN KENDİNDEN GEÇTİ

MAGAZİN

16 Haziran 2024

MEHMET DİNÇERLER: KONUŞMAYI SEVMEM

MAGAZİN

16 Haziran 2024

FERDİ TAYFUR’UN SON HALİ ORTAYA ÇIKTI

MAGAZİN

16 Haziran 2024

MEHMET ALİ ERBİL AMELİYAT OLDU

MAGAZİN

16 Haziran 2024

Acun Ilıcalı’nın milyonluk teknesine verdiği ismin sırrı çözüldü!

MAGAZİN

16 Haziran 2024

Yeşim Salkım: “Aşk Kadınıyım.”

MAGAZİN

16 Haziran 2024

İlker Kaleli İspanyol yapımı Türk Tutkusu dizisinde rol alacak

300x250r
300x250r

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.